Οι αγωνιστικές του 1ου γύρου όλων των κατηγοριών και της Α φάσης του κυπέλλου
ΚΛΗΡΩΣΗ Α’ ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ-ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ-ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ-ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ
Χωρίς αγώνα προκρίνεται ο ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)
1η αγωνιστική
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ: -
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ - ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ: -
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ: -
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ: -
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ - ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: -
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ - ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ: -
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ: -
2η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ: -
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ: -
ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: -
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ - ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ: -
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ: -
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ: -
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ: -
3η αγωνιστική
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ: -
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ: -
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ: -
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ - ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ: -
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ: -
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ: -
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ: -
4η αγωνιστική
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ: -
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: -
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ - ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ: -
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ: -
ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ: -
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ - ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ: -
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ - ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: -
5η αγωνιστική
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: -
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ: -
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ - ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ: -
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ: -
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ: -
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ: -
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ - Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ: -
6η αγωνιστική
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ: -
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ: -
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ: -
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ: -
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ - ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ: -
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ - ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: -
ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ: -
7η αγωνιστική
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ: -
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ - ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ: -
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: -
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ: -
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ: -
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ: -
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ - ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ: -
8η αγωνιστική
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ: -
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ: -
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ - ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ: -
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: -
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ - Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ: -
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ - ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ: -
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ - ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ: -
9η αγωνιστική
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ: -
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ: -
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ: -
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ - ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ: -
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: -
ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ: -
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ: -
10η αγωνιστική
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ: -
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: -
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ - Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ: -
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ - ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ: -
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ - ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ: -
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ - ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ: -
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ - ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ: -
11η αγωνιστική
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: -
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ - ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ: -
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ: -
ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ: -
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ - ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ: -
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: -
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ: -
12η αγωνιστική
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ - ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ: -
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ - ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ: -
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ - ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ: -
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ: -
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ: -
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ: -
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ: -
13η αγωνιστική
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ: -
ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ - Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ: -
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ - ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ: -
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ: -
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ - ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ: -
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ: -
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ: -
14η αγωνιστική
ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ: -
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ - ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ: -
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ: -
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ: -
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ: -
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: -
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ - ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ: -
15η αγωνιστική
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ - ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ: -
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ: -
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ - Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ: -
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ - ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: -
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ: -
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ: -
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ - ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ: -
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - Α ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)
1η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ: -
ΠΗΓΑΣΟΣ ΔΡΑΜΑΣ - ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β: -
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ: -
ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ: -
2η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΔΡΑΜΑΣ: -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ: -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ: -
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β - ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ: -
3η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΔΡΑΜΑΣ: -
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ: -
ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ: -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ - ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β: -
4η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ: -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ: -
ΠΗΓΑΣΟΣ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ: -
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ: -
5η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ - ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ: -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ: -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΔΡΑΜΑΣ: -
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ: -
6η αγωνιστική
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ: -
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ - ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β: -
ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ: -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ: -
7η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ: -
ΠΗΓΑΣΟΣ ΔΡΑΜΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ: -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ: -
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ: -
8η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ - ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β: -
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΔΡΑΜΑΣ: -
ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ: -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ: -
9η αγωνιστική
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ: -
ΠΗΓΑΣΟΣ ΔΡΑΜΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ: -
ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ: -
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β - ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ: -
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - Β ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)
1η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ - Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ: -
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ - ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ: -
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ: -
ΓΣ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Β - ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ: -
2η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ: -
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ: -
ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ - ΓΣ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Β: -
ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ: -
3η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ: -
ΓΣ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Β - ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ: -
ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ: -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ - ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ: -
4η αγωνιστική
ΓΣ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Β - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ: -
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ: -
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ: -
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ - ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ: -
5η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ: -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ - ΓΣ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Β: -
ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ - ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ: -
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ - ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ: -
6η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ: -
ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ - ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ: -
ΓΣ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Β - Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ: -
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ - ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ: -
7η αγωνιστική
ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ: -
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ: -
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ: -
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ - ΓΣ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Β: -