Menu
Βρέθηκαν 509 εγγραφές.

ΠΡΑΚΤΙΚΟ Π.Ε. Ε.Π.Σ. ΔΡΑΜΑΣ 30 09.04.2024 [12/4/2024]
Οι διαιτητές των αγώνων 13,14,17 και 18 /4/2024 [12/4/2024]
ΕΠΙΚΥΡΩΣΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΩΝ Β ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ Α ΄ Β ΄ ΟΜΙΛΩΝ 2023-2024 [12/4/2024]
ΕΠΙΚΥΡΩΣΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ Κ-14 ΚΑΙ Κ-12 Α ΄ ΦΑΣΗΣ 2023-2024 [12/4/2024]
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Α΄, Β ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΙΚΩΝ Κ-14, Κ-12 (13,14,17,18/4) [11/4/2024]
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ K-12 Β ΄ ΦΑΣΗΣ 7-12 ΟΜΑΔΩΝ Α ΄ ΦΑΣΗΣ 2023-2024 [11/4/2024]
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ K-12 Β ΄ ΦΑΣΗΣ 1-6 ΟΜΑΔΩΝ Α ΄ ΦΑΣΗΣ 2023-2024 [11/4/2024]
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ K-14 Β ΄ ΦΑΣΗΣ 7-12 ΟΜΑΔΩΝ Α ΄ ΦΑΣΗΣ 2023-2024 [11/4/2024]
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ K-14 Β ΄ ΦΑΣΗΣ 1-6 ΟΜΑΔΩΝ Α ΄ ΦΑΣΗΣ 2023-2024 [11/4/2024]
ΑΛΛΑΓΗ ΕΔΡΑΣ ΑΓΩΝΑ 13.04.2024 ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ - ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ [11/4/2024]
ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΑΣ ΕΝΑΡΞΗΣ ΑΓΩΝΩΝ Α ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 13.04.2024 [11/4/2024]
Δελτίο τύπου της ΕΠΣ Δράμας [10/4/2024]
ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΡΑΖ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ 14.04.2024 [10/4/2024]
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΜΠΑΡΑΖ Α ΄ Β ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΑΣ [5/4/2024]
ΠΡΑΚΤΙΚΟ Π.Ε. Ε.Π.Σ ΔΡΑΜΑΣ 29 02.04.2024 [5/4/2024]
Οι διαιτητές των αγώνων 6-7/4/2024 [5/4/2024]
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Α ΄ Β ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΑΙΔΙΚΩΝ Κ-14, Κ-12, Κ-10 06, 07 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2024 [3/4/2024]
ΑΛΛΑΓΗ ΕΔΡΑΣ ΑΓΩΝΑ 06.04.2024 ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ - ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ [3/4/2024]
ΑΛΛΑΓΗ ΕΔΡΑΣ ΑΓΩΝΑ 07.04.2024 Α.Σ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΔΡΑΜΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ [3/4/2024]
ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΑΣ ΑΓΩΝΑ 07.04.2024 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ [3/4/2024]
Οι διαιτητές των αγώνων 30-31/3/2024 [29/3/2024]
ΠΡΑΚΤΙΚΑ Π.Ε. Ε.Π.Σ. ΔΡΑΜΑΣ 27 20.03.2024 ΚΑΙ 28 27.03.2024 [28/3/2024]
ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΑΣ ΑΓΩΝΑ 31.03.2024 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ - ΠΑΟΚ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ ΔΡΑΜΑΣ [28/3/2024]
ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΑΣ ΑΓΩΝΑ 31.03.2024 Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Β ΄ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ [28/3/2024]
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Α ΄ Β ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΙΚΩΝ Κ-14, Κ-12, Κ-10 30, 31 ΜΑΡΤΙΟΥ 2024 [28/3/2024]
5η αγωνιστική ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κ15 [28/3/2024]
Κυπέλλούχος η Δόξα Βώλακα [24/3/2024]
Οι διαιτητές των αγώνων 23-24/3/2024 [22/3/2024]
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 22, 23, 24 ΜΑΡΤΙΟΥ 2024 [21/3/2024]
ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ 23.03.2024 ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ Γ.Σ. - ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ [20/3/2024]
Οι διαιτητές των αγώνων 16,17 και 21/3/2024 [15/3/2024]
ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ 26 12.03.2024 [13/3/2024]
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 21ΗΣ ΚΑΙ 22ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ Β ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α ΄ ΟΜΙΛΟΥ [13/3/2024]
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 21ΗΣ ΚΑΙ 22ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ Β ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Β ΟΜΙΛΟΥ [13/3/2024]
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 24ΗΣ, 25ΗΣ, 26ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ Α ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2023-2024 [13/3/2024]
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΓΙΑ ΤΕΛΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟΥ Ε.Π.Σ. ΔΡΑΜΑΣ 2023-2024 [13/3/2024]
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 15, 16, 17 , 21 ΜΑΡΤΙΟΥ 2024 [13/3/2024]
2ο τουρνουά Πρωταθλήματος Κ8 της Ε.Π.Σ.Δράμας [10/3/2024]
Πραγματοποιήθηκε η κοπή της Βασιλόπιτας [9/3/2024]
Αναβολή αγώνων υποδομών Σαββάτου 9/3/2024 [9/3/2024]
ΠΡΑΚΤΙΚΟ Π.Ε Ε.Π.Σ. ΔΡΑΜΑΣ 24 05.03.2024 [8/3/2024]
Οι διαιτητές των αγώνων 9-10 & 12/3/2024 [8/3/2024]
ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΑΣ ΑΓΩΝΑ Κ-14 ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ - Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Β ΄ 09.03.2024 [8/3/2024]
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Α ΄ Β ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΙΚΩΝ Κ-14, Κ-12, Κ-10, Κ-8 09, 10, 12 ΜΑΡΤΙΟΥ 2024 [7/3/2024]
ΑΛΛΑΓΗ ΓΗΠΕΔΟΥ ΑΓΩΝΑ 10.03.2024 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ [7/3/2024]
ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Κ-8 10.03.2024 [7/3/2024]
ΑΛΛΑΓΗ ΓΗΠΕΔΟΥ ΑΓΩΝΑ 09.03.2024 ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ - ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΙΦΥΤΟΥ [7/3/2024]
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΑΓΩΝΑ Κ-10 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ Β ΄ - ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 10.03.2024 [7/3/2024]
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΑΓΩΝΑ Κ-10 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ Β ΄ - ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 10.03.2024 [7/3/2024]
ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΑΣ ΑΓΩΝΑ 10.03.2024 Α.Σ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΔΡΑΜΑΣ - Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ [7/3/2024]
ΑΛΛΑΓΗ ΕΔΡΑΣ ΑΓΩΝΑ 10.03.2024 ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ [7/3/2024]
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Κ-8 10.03.2024 [4/3/2024]
Αναβολή όλων των αγώνων υποδομών του Σαββάτου 2/3/2024 [2/3/2024]
Οι διαιτητές των αγώνων 2,3,6/3/2024 [1/3/2024]
ΠΡΑΚΤΙΚΟ Π.Ε. Ε.Π.Σ. ΔΡΑΜΑΣ 23 27.02.2024 [29/2/2024]
5η αγωνιστική ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ-14,Κ-16 Ε.Π.Σ.ΔΡΑΜΑΣ [29/2/2024]
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Α ΄ Β ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΙΚΩΝ Κ-14, Κ-12, Κ-10, 01, 02, 03, 06 ΜΑΡΤΙΟΥ 2024 [28/2/2024]
ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΑΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΑΓΩΝΑ Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Β ΄ - ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ 03.03.2024 [28/2/2024]
Οι διαιτητές των αγώνων 24-25/2/2024 [23/2/2024]
ΠΡΑΚΤΙΚΑ Π.Ε. Ε.Π.Σ. ΔΡΑΜΑΣ 21 13.02.2024 ΚΑΙ 22 20.02.2024 [23/2/2024]
ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΑΣ ΑΓΩΝΑ Κ-10 25.02.2024 Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ [23/2/2024]
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Α ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ Β ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ Α ΄ Β ΄ ΟΜΙΛΩΝ - ΠΑΙΔΙΚΩΝ Κ-14, Κ-12, Κ-10 24, 25 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024 [22/2/2024]
Με νίκες προχώρησαν οι μικτές της ΕΠΣ Δράμας [22/2/2024]
ΑΛΛΑΓΗ ΕΔΡΑΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΑΓΩΝΑ 24.02.2024 ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ [22/2/2024]
ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΑΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΑΓΩΝΑ 25.02.2024 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β ΄ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ. [22/2/2024]
Οι διαιτητές των αγώνων 17-18/2/2024 [16/2/2024]
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 17, 18 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024 Α ΄ Β ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΙΚΩΝ Κ-14, Κ-12, Κ-10 [14/2/2024]
ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΑΣ ΑΓΩΝΑ 18.02.2024 Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Β ΄ -ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ. [14/2/2024]
ΑΛΛΑΓΗ ΕΔΡΑΣ ΑΓΩΝΑ 18.02.2024 ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ [14/2/2024]
ΠΡΑΚΤΙΚΟ Π.Ε. Ε.Π.Σ. ΔΡΑΜΑΣ 20 06.02.2024 [12/2/2024]
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Α ΄ Β ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΙΚΩΝ Κ-14, Κ-12, Κ-10 10, 11, 14 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024 [9/2/2024]
Οι διαιτητές των αγώνων 10-11 και 14/2/2024 [9/2/2024]
ΑΛΛΑΓΗ ΕΔΡΑΣ ΑΓΩΝΑ 11.02.2024 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β ΄ - ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑTOY [9/2/2024]
ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΑΓΩΝΑ 11.02.2024 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ. [7/2/2024]
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ ΑΓΩΝΑ Κ-10 ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΙΟΥ 08.02.2024 [7/2/2024]
Οι διαιτητές του αγώνα της Τετάρτης 7/2/2204 [6/2/2024]
ΠΡΑΚΤΙΚΟ Π.Ε. Ε.Π.Σ. ΔΡΑΜΑΣ 19 30.01.2024 [2/2/2024]
ΟΡΙΣΜΟΣ ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ ΑΓΩΝΑ ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ 07.02.2024 [2/2/2024]
Οι διαιτητές των αγώνων 3-4/2/2024 [2/2/2024]
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 03, 04 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024 [2/2/2024]
ΑΛΛΑΓΗ ΕΔΡΑΣ ΑΓΩΝΑ 04.02.2024 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β ΄ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ [2/2/2024]
ΑΛΛΑΓΗ ΕΔΡΑΣ ΚΑΙ ΩΡΑΣ ΑΓΩΝΑ 04.02.2024 ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ - Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Β [2/2/2024]
ΜΑΤΑΙΩΣΗ ΑΓΩΝΑ 04.02.2024 ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ [31/1/2024]
ΑΝΑΒΟΛΗ ΑΓΩΝΑ ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ 31.01.2024 [31/1/2024]
Οι διαιτητές των αγώνων της Τετάρτης 31/1/2024 [30/1/2024]
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 27 , 28 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ ΚΑΙ 1 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024 [26/1/2024]
Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 27-28/1/2024 [26/1/2024]
ΟΡΙΣΜΟΣ 31.01.2024 ΑΓΩΝΑ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ [26/1/2024]
ΟΡΙΣΜΟΣ 31.01.2024 ΑΓΩΝΑ ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ [26/1/2024]
ΠΡΑΚΤΙΚΟ Π.Ε. Ε.Π.Σ. ΔΡΑΜΑΣ 18 23.01.2024 [25/1/2024]
ΑΝΑΒΟΛΗ ΑΓΩΝΑ 24.01.2024 ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ [23/1/2024]
ΑΝΑΒΟΛΗ ΑΓΩΝΑ 24.01.2024 ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ [23/1/2024]
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α' ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ Β' ΓΥΡΟΥΠΕΡΙΟΔΟΥ 2023-2024 [23/1/2024]
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ K12 Α ΄ ΦΑΣΗΣ ΑΠΟ 5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 27, 28 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2024 [23/1/2024]
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ K14 Α ΄ ΦΑΣΗΣ 2023-2024 ΑΠΟ 5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 27.01.2024 [23/1/2024]
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ K10 - Α ΟΜΙΛΟΣ Α ΄ ΦΑΣΗΣ ΑΠΟ 5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 28.01.2024 [23/1/2024]
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ K10 - Β ΟΜΙΛΟΣ Α ΄ ΦΑΣΗΣ ΑΠΟ 5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 28.01.2024 [23/1/2024]
ΝΕΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ 14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ Α ΄ ΟΜΙΛΟΥ Β ΄ ΓΥΡΟΥ 2023-2024 [23/1/2024]
ΝΕΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ 14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ Β ΄ ΟΜΙΛΟΥ Β ΄ ΓΥΡΟΥ 2023-2024 [23/1/2024]
Οι διαιτητές των αγώνων της Τετάρτης 24/1/2024 [23/1/2024]