Είσοδος
Menu
Αρχική
Η Ένωση
Εκτελεστική επιτροπή
Αρχείο ανακοινώσεων
Ημερολόγιο ανακοινώσεων
Ιστορία
Επικοινωνία
Πρωταθλήματα
Α κατηγορία
Β κατηγορία - 1ος όμιλος
Β κατηγορία - 2ος όμιλος
A κατηγορία - Πρόγραμμα 2ου γύρου
B κατηγορία 1ος - Πρόγραμμα 2ου γύρου
B κατηγορία 2ος - Πρόγραμμα 2ου γύρου
Αρχείο πρωταθλητών
Κύπελλο
Αγώνες
Κυπελλούχοι
Ποινές
Υποδομών
Κ14
Κ12
K10 - Α ΟΜΙΛΟΣ
K10 - Β ΟΜΙΛΟΣ
Κ10 Α όμιλος - Πρόγραμμα 1ης φάσης
Κ10 Β όμιλος - Πρόγραμμα 1ης φάσης
Κ12 - Πρόγραμμα 1ης φάσης
K14 - Πρόγραμμα 1ης φάσης
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - Α ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ (20η)
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
0
-
6
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
ΠΑΟ ΚΑΡΣΛΗΔΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ
2
-
0
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Β
Α.Σ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
1
-
1
Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
2
-
3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β
4
-
2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
2
-
0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (21η)
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Β
Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ
ΠΑΟ ΚΑΡΣΛΗΔΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
Α.Σ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΒΑΘΜΟΙ
ΑΓΩΝΕΣ
ΓΚΟΛ
N/I/H
ΕΝΤΟΣ
ΕΚΤΟΣ
■
01.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
51
20
69-14
16-3-1
33-4
8-1-1
36-10
8-2-0
■
02.
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
48
20
68-14
15-3-2
28-11
5-2-2
40-3
10-1-0
03.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ
46
20
52-15
13-7-0
26-6
6-4-0
26-9
7-3-0
04.
Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ
33
20
36-35
10-3-7
21-23
4-1-5
15-12
6-2-2
05.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
30
20
51-34
8-6-6
24-16
3-4-3
27-18
5-2-3
06.
Α.Σ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
30
20
33-25
8-6-6
18-15
4-1-5
15-10
4-5-1
07.
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β
29
20
55-42
9-2-9
27-29
3-2-6
28-13
6-0-3
08.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ
26
20
44-47
8-2-10
25-19
5-0-5
19-28
3-2-5
09.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
23
20
37-49
7-2-11
16-31
2-1-7
21-18
5-1-4
10.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
13
20
30-71
4-1-15
12-30
2-1-7
18-41
2-0-8
11.
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Β
9
20
19-52
2-3-15
8-26
1-2-7
11-26
1-1-8
12.
ΠΑΟ ΚΑΡΣΛΗΔΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ
3
20
15-111
1-0-19
8-53
1-0-9
7-58
0-0-10
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ
1
η
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
1
-
2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
0
-
1
Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ
4
-
1
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Β
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
8
-
1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β
12
-
1
ΠΑΟ ΚΑΡΣΛΗΔΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
1
-
1
Α.Σ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
2
η
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
0
-
3
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ
5
-
0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ
Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ
2
-
3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Β
0
-
3
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
0
-
2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
Α.Σ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
5
-
1
ΠΑΟ ΚΑΡΣΛΗΔΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ
3
η
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
5
-
1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
3
-
1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β
0
-
3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
1
-
2
Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ
Α.Σ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
3
-
0
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Β
ΠΑΟ ΚΑΡΣΛΗΔΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ
0
-
6
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
4
η
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
0
-
1
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ
2
-
5
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
1
-
3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ
0
-
0
Α.Σ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ
7
-
1
ΠΑΟ ΚΑΡΣΛΗΔΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
2
-
7
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Β
5
η
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
2
-
0
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
2
-
2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
Α.Σ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
3
-
4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ
ΠΑΟ ΚΑΡΣΛΗΔΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ
1
-
7
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
3
-
3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Β
1
-
3
Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ
6
η
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
1
-
3
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β
1
-
2
Α.Σ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
5
-
0
ΠΑΟ ΚΑΡΣΛΗΔΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ
2
-
1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
2
-
1
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Β
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ
0
-
0
Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ
7
η
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
2
-
2
Α.Σ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΠΑΟ ΚΑΡΣΛΗΔΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ
1
-
6
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
0
-
4
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Β
1
-
4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ
2
-
4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ
5
-
0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
8
η
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΚΑΡΣΛΗΔΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ
0
-
7
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
Α.Σ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
1
-
3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
3
-
0
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Β
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β
1
-
2
Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
0
-
0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ
7
-
1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
9
η
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
2
-
0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Β
1
-
0
ΠΑΟ ΚΑΡΣΛΗΔΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ
Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ
1
-
1
Α.Σ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ
4
-
1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
2
-
4
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β
ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ
1
-
2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
10
η
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Β
0
-
4
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
1
-
3
Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ
ΠΑΟ ΚΑΡΣΛΗΔΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ
1
-
6
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ
Α.Σ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
2
-
0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
3
-
3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β
2
-
3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
11
η
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ
0
-
3
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ
2
-
1
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Β
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
1
-
6
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ
6
-
1
ΠΑΟ ΚΑΡΣΛΗΔΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
3
-
0
Α.Σ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β
3
-
3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
12
η
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΚΑΡΣΛΗΔΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ
1
-
7
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β
Α.Σ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
1
-
3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ
2
-
2
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ
4
-
3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Β
0
-
0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
0
-
2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
13
η
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
7
-
1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ
1
-
4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
4
-
0
Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β
1
-
1
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Β
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
1
-
1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΠΑΟ ΚΑΡΣΛΗΔΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ
1
-
5
Α.Σ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
14
η
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ
3
-
0
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β
Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ
2
-
1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Β
1
-
1
Α.Σ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
7
-
1
ΠΑΟ ΚΑΡΣΛΗΔΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ
0
-
1
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
0
-
7
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
15
η
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
0
-
4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β
3
-
2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
6
-
0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
Α.Σ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
0
-
1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ
ΠΑΟ ΚΑΡΣΛΗΔΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ
1
-
2
Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Β
0
-
2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
16
η
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β
0
-
9
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
3
-
1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ
0
-
2
Α.Σ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
3
-
1
ΠΑΟ ΚΑΡΣΛΗΔΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ
3
-
0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ
2
-
0
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Β
17
η
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
1
-
1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
Α.Σ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
2
-
1
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β
ΠΑΟ ΚΑΡΣΛΗΔΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ
0
-
7
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
3
-
2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Β
2
-
3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ
0
-
3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ
18
η
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Σ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
0
-
1
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
4
-
1
ΠΑΟ ΚΑΡΣΛΗΔΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β
0
-
1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
5
-
0
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Β
ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ
2
-
1
Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
1
-
1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ
19
η
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
8
-
0
ΠΑΟ ΚΑΡΣΛΗΔΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
0
-
1
Α.Σ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Β
2
-
6
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ
1
-
4
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ
2
-
2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
2
-
3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ
20
η
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
0
-
6
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
ΠΑΟ ΚΑΡΣΛΗΔΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ
2
-
0
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Β
Α.Σ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
1
-
1
Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
2
-
3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β
4
-
2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
2
-
0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ
21
η
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
-
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Β
Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ
-
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ
-
ΠΑΟ ΚΑΡΣΛΗΔΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
-
Α.Σ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ
-
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
-
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β
22
η
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
-
Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Β
-
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
-
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
ΠΑΟ ΚΑΡΣΛΗΔΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ
-
ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ
Α.Σ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
-
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
-
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β