Είσοδος
Menu
Αρχική
Η Ένωση
Εκτελεστική επιτροπή
Αρχείο ανακοινώσεων
Ημερολόγιο ανακοινώσεων
Ιστορία
Επικοινωνία
Πρωταθλήματα
Α κατηγορία
Β κατηγορία - 1ος όμιλος
Β κατηγορία - 2ος όμιλος
A κατηγορία - Πρόγραμμα 2ου γύρου
B κατηγορία 1ος - Πρόγραμμα 2ου γύρου
B κατηγορία 2ος - Πρόγραμμα 2ου γύρου
Αρχείο πρωταθλητών
Κύπελλο
Αγώνες
Κυπελλούχοι
Ποινές
Υποδομών
Κ14
Κ12
K10 - Α ΟΜΙΛΟΣ
K10 - Β ΟΜΙΛΟΣ
Κ10 Α όμιλος - Πρόγραμμα 1ης φάσης
Κ10 Β όμιλος - Πρόγραμμα 1ης φάσης
Κ12 - Πρόγραμμα 1ης φάσης
K14 - Πρόγραμμα 1ης φάσης
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - Β ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ (20η)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ
1
-
0
Α.Ε. Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
2
-
0
ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
6
-
0
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Β
ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ
1
-
3
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
2
-
3
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ
2
-
0
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (21η)
Α.Ε. Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Β
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΒΑΘΜΟΙ
ΑΓΩΝΕΣ
ΓΚΟΛ
N/I/H
ΕΝΤΟΣ
ΕΚΤΟΣ
■
01.
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
58
20
82-8
19-1-0
41-3
10-0-0
41-5
9-1-0
■
02.
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
49
20
60-16
16-1-3
31-7
9-0-1
29-9
7-1-2
03.
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ
43
20
78-37
14-1-5
47-18
9-0-1
31-19
5-1-4
04.
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
33
20
48-34
10-3-7
22-15
5-1-4
26-19
5-2-3
05.
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
32
20
39-22
9-5-6
23-8
5-3-2
16-14
4-2-4
06.
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
32
20
43-38
10-2-8
19-13
6-1-3
24-25
4-1-5
07.
ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ
29
20
44-39
9-2-9
25-16
5-2-3
19-23
4-0-6
08.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ
25
20
45-41
8-1-11
26-17
5-1-4
19-24
3-0-7
09.
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
21
20
38-47
6-3-11
26-30
3-2-6
12-17
3-1-5
10.
Α.Ε. Κ.ΒΡΥΣΗΣ
16
20
31-63
5-1-14
15-28
2-0-7
16-35
3-1-7
11.
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Β
9
20
36-123
3-0-17
21-55
2-0-8
15-68
1-0-9
12.
ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ
3
20
29-105
1-0-19
19-48
1-0-9
10-57
0-0-10
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ
1
η
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ε. Κ.ΒΡΥΣΗΣ
2
-
4
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
2
-
1
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Β
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
1
-
0
ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ
5
-
2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
1
-
3
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ
1
-
2
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
2
η
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
3
-
0
Α.Ε. Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
1
-
2
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Β
2
-
10
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ
5
-
1
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ
6
-
1
ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
0
-
2
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
3
η
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ε. Κ.ΒΡΥΣΗΣ
1
-
5
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ
4
-
2
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
1
-
1
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ
7
-
3
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Β
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
0
-
1
ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
4
-
2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ
4
η
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ
3
-
2
Α.Ε. Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
2
-
0
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
6
-
1
ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
2
-
2
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Β
1
-
5
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ
1
-
2
ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ
5
η
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ε. Κ.ΒΡΥΣΗΣ
0
-
1
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ
1
-
3
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
3
-
2
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
1
-
0
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ
1
-
0
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ
7
-
0
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Β
6
η
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ
1
-
2
Α.Ε. Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
2
-
3
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ
0
-
5
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
2
-
1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
3
-
2
ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
6
-
1
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Β
7
η
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ε. Κ.ΒΡΥΣΗΣ
1
-
4
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
10
-
0
ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ
3
-
0
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ
2
-
1
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Β
0
-
6
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
1
-
1
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
8
η
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
7
-
0
Α.Ε. Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
2
-
1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ
2
-
8
ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
3
-
5
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Β
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ
2
-
0
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
4
-
0
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
9
η
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ε. Κ.ΒΡΥΣΗΣ
2
-
3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ
1
-
1
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Β
3
-
9
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
3
-
0
ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
2
-
1
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
3
-
0
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ
10
η
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ
5
-
1
Α.Ε. Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ
8
-
2
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Β
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
2
-
0
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
3
-
2
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ
1
-
8
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
1
-
7
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ
11
η
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Β
1
-
7
Α.Ε. Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
0
-
2
ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
1
-
0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
0
-
5
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ
4
-
2
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
6
-
1
ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ
12
η
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
8
-
0
Α.Ε. Κ.ΒΡΥΣΗΣ
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Β
4
-
8
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ
0
-
0
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ
3
-
5
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
3
-
1
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
4
-
1
ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ
13
η
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ε. Κ.ΒΡΥΣΗΣ
4
-
2
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
2
-
1
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ
10
-
3
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Β
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
4
-
3
ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ
ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ
3
-
7
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
2
-
0
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
14
η
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
3
-
0
Α.Ε. Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
2
-
2
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
0
-
0
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Β
5
-
1
ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ
0
-
3
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ
1
-
4
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
15
η
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ε. Κ.ΒΡΥΣΗΣ
2
-
3
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
0
-
2
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ
2
-
3
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
2
-
2
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
8
-
0
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Β
ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ
0
-
3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ
16
η
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
2
-
2
Α.Ε. Κ.ΒΡΥΣΗΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ
10
-
1
ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
3
-
0
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
0
-
2
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
1
-
0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Β
3
-
0
ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ
17
η
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ε. Κ.ΒΡΥΣΗΣ
2
-
1
ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
1
-
2
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
2
-
0
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ
1
-
2
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ
0
-
3
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Β
1
-
3
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
18
η
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
1
-
2
Α.Ε. Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ
0
-
9
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
4
-
0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ
7
-
1
ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
11
-
0
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Β
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
0
-
2
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
19
η
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ε. Κ.ΒΡΥΣΗΣ
1
-
5
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ
1
-
1
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ
5
-
3
ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Β
1
-
6
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
1
-
0
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
0
-
2
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
20
η
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ
1
-
0
Α.Ε. Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
2
-
0
ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
6
-
0
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Β
ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ
1
-
3
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
2
-
3
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ
2
-
0
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
21
η
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ε. Κ.ΒΡΥΣΗΣ
-
ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Β
-
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
-
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
-
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
-
ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ
-
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
22
η
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ε. Κ.ΒΡΥΣΗΣ
-
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Β
ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ
-
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ
-
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
-
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
-
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ
ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ
-
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ